Servis nákladních a osobních vozidel

V areálu na Těšínské ulici 1028/37 v Opavě se nachází vše potřebné pro širokou motoristickou veřejnost – servis pro nákladní vozidla a autobusy, autoservis pro osobní vozidla a dodávky, myčka pro téměř všechna motorová vozidla, pneuservis, prodejna náhradních dílů nebo měření emisí a kontrola STK.

Pro nákladní vozidla a autobusy je zde k dispozici servis pro všechny značky s nejdelší provozní dobou na Opavsku. Úzce spolupracujeme se značkou IVECO a SOR. Vlastníme servisní výjezdové vozidlo a náhradní díly máme buď skladem, nebo nejčastěji do 24 hodin. Specializujeme se i na dovoz a prodej ojetých dodávek ze zahraničí s dohledatelnou servisní historií a za výhodných cenových podmínek.

Autoservis TQM (Bosch Car Service) se specializuje na servis a opravy osobních automobilů a dodávek všech značek. Kvalitní vybavení a velký důraz na pravidelné školení personálu jsou zárukou jistoty a dobře odvedené práce. Máme jednu z nejmodernějších profesionálních diagnostik v okolí, která nám umožňuje nejen rychle a přesně identifikovat závady v elektronice vozidla, ale umí číst a mazat v paměti závad, nulovat servisní intervaly, zobrazit skutečné hodnoty snímačů nebo spustit nucenou regeneraci filtrů pevných částic atd. Poskytujeme komplexní profesionální služby i pro majitele a správce vozových parků, tzv. fleet program.


 


Truck servis

Rychlý kontakt:
+420 702 150 150 – příjem oprav

Provozní doba:
Po – Pá 6:00 – 22:00
Mimo pracovní dobu dle dohody.

E-mail: prijemservis@tqm.cz
Autoservis TQM (Bosch Car Service)

Rychlý kontakt:
Vedoucí provozu:
+420 606 749 416
Příjem oprav:
+420 702 239 369, Veronika Melecká

Provozní doba:
Po – Pá  7:00 – 17:00
So, Ne dle domluvy.

E-mail: bosch@tqm.cz
Fleet program

Kontakt:
+420 606 749 416

E-mail: bosch@tqm.cz

Kompletní převzetí servisní údržby a oprav služebních vozidel pro živnostníky, firmy, neziskové organizace nebo jiné instituce.
Prodej užitkových vozidel

Kontakt:
+420 725 809 633, Ing. Tomáš Hadamčík

E-mail: hadamcik@tqm.cz

Dovoz a prodej ojetých dodávek ze zahraničí.