Příležitostná zájezdová a speciální doprava

Zájezdová doprava

Jsme připraveni zajistit spolehlivou, bezpečnou a kvalitní dopravu dle domluvených podmínek na území České a Slovenské republiky.

Přeprava jízdních kol

Pro ty, kteří milují jízdu na kole je k dispozici přívěs pro přepravu až 14 jízdních kol a dalšího vybavení, jako jsou např. batohy, stany atd.

Speciální doprava

Pokud je společnost nespokojena se stanovenými jízdními řády pro širokou veřejnost a ráda by je přizpůsobila firemnímu provozu, nabízíme pro tento účel pravidelné speciální autobusové služby pouze pro jejich zaměstnance, a to v časech, které si sama stanoví.

Kromě toho umíme zajistit přepravu svatebních hostů, účastníků různých akcí – festivaly, koncerty, sportovní setkání atd.

Zvláštní linková osobní doprava

Jízdní řád linky č. 900950 Opava-Vávrovice, Opavia-Krnov


Kontakty

Příjem objednávek

Eva Moravcová
Tel.: +420 553 609 313
E-mail: moravcova@tqm.cz


Dispečink autobusové dopravy

Tel.: +420 553 609 266

Mobil: +420 606 703 165

E-mail: dpmod@tqm.cz
Chcete si objednat autobus?

Prosím vyplňte poptávkový formulář, na základě kterého vám vypracujeme cenovou kalkulaci. Jsme připraveni vaše požadavky projednat také při osobní schůzce.Objednatel přepravy

Sídlo - adresa


Kontaktní osoba objednatele

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů a vaší IP adresy pro účely vyřízení Vaší poptávky autobusové dopravy. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat v souladu s GDPR a našimi Zásadami zpracování osobních údajů po dobu 6 měsíců od ukončení řešení Vašeho dotazu.