Příležitostná zájezdová a speciální doprava

Zájezdová doprava

Jsme připraveni zajistit spolehlivou, bezpečnou a kvalitní zájezdovou dopravu na základě vzájemné dohody o ceně, typu autobusu a termínu. Tuto dopravu zajišťujeme na území České a Slovenské republiky.


Přeprava jízdních kol

Pro příznivce cyklo zájezdů máme k dispozici přívěsný vozík pro přepravu až 14 jízdních kol a dalšího objemného nákladu, jako jsou batohy, stany apod.


Přeprava zaměstnanců

Pokud některému z velkých zaměstnavatelů nevyhovují stanovené jízdní řády pro širokou veřejnost, nabízíme pro tyto účely zvláštní pravidelnou dopravu jen pro jeho zaměstnance a v časech, které si sám určí.


Další speciální přepravy

Umíme zajistit přepravu např. svatebních hostů a tím ozvláštnit a zjednodušit celý svatební den

Každoročně zajišťujeme přepravu např. pro Slezskou muzejní noc, hudební festivaly Hrady.cz, Hradecký slunovrat a mnoho dalších.


Kontakty

Příjem objednávek

provozovna Opava
Bílovecká 5
746 01 Opava

Eva Moravcová
Tel.: +420 553 609 313
e-mail: moravcova@tqm.cz

provozovna Vítkov
Dělnická 1026
749 01 Vítkov

Stanislav Brožek
Tel.: +420 553 609 313
e-mail: brozek@tqm.czmoravcova@tqm.cz


Dispečink autobusové dopravy

Opava
Tel.: +420 553 609 266

Vítkov
Tel.: +420 553 609 313
Chcete si objednat autobus?

Prosím vyplňte poptávkový formulář, na základě kterého vám vypracujeme cenovou kalkulaci. Jsme připraveni vaše požadavky projednat také při osobní schůzce.Objednatel přepravy

Sídlo - adresa


Kontaktní osoba objednatele

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů a vaší IP adresy pro účely vyřízení Vaší poptávky autobusové dopravy. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat v souladu s GDPR a našimi Zásadami zpracování osobních údajů po dobu 6 měsíců od ukončení řešení Vašeho dotazu.